Serwis automatyki przemysłowej to nasza codzienność...  

|| ||

  Szybki kontakt: + 48 61 840 80 26 || Sprawdź jak dojechać...

Total Productive Maintenance (całkowite produktywne utrzymanie ruchu maszyn)

Celem działalności jest wspomaganie klientów w jak najefektywniejszym wykorzystaniu posiadanego parku maszynowego poprzez zwiększenie jego wydajności. Redukcję wydatków na awarie i zużycie energii. Zminimalizowanie strat związanych z przestojami awaryjnymi. Realizacja celu poprzez działania w ramach następujących filarów TPM:

1. Autonomiczne utrzymanie produkcji.

Analiza stanu maszyn OEE. Wprowadzenie wizualizacji i raportowania współczynników KPI maszyny (z wykorzystaniem systemów MES). Analiza działania maszyn pod kątem nieprawidłowości w bieżącej pracy maszyny.

2. Doskonalenie

Działania mające na celu wzrost efektywności maszyn. Analiza algorytmów działania maszyny pod kątem wydajności i awarii. Analiza awarii i przygotowywanie planów prewencji. Monitoring pomiarowy w celu wykrycia przyczyn awarii, potencjalnych awarii. Proponowanie modernizacji w obszarach, które generują awarie, opóźnienia lub straty.

3. Planowane utrzymanie ruchu

Archiwizacja programów. Inwentaryzacja dokumentacji maszyn. Przeglądy wyposażenia elektrycznego (pomiary). Przeglądy mechaniczne. Planowane wymiany elementów zanim ulegną awarii po wcześniejszej analizie i pomiarach.

4. Utrzymanie jakości

Identyfikacja usterek jakościowych i wdrażania planów ich usuwania.

5. Szkolenia

Szkolenia operatorów i zakładowego UR w zakresie obsługi maszyn i bieżącego usuwania awarii podczas produkcji.

6. Bezpieczeństwo

Ocena zgodności maszyn, systemów sterowania, ergonomii. Wypadki na maszynach mają negatywny wpływ na dostępność maszyn i ich OEE. Powodują bezpośrednie wydatki na odszkodowania i zwiększone składki ubezpieczeniowe.

 

DLACZEGO SERVICON?

Automatyką przemysłową zajmujemy się od 1998 roku, zebraliśmy cenne doświadczenie wdrożeniowe z wielu branż rynku. Posiadamy kluczową wiedzę z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi zarówno w wymiarze technicznym jak i biznesowym. Wiemy, ile kosztuje nieplanowany przestój i jak wiele można zyskać, gdy produkuje się zgodnie z planem.

 

Co nas wyróżnia ?

  • kompleksowe podejście
  • wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i stabilna struktura przedsiębiorstwa
  • profesjonalizm
  • zarządzanie projektami zgodnymi z normami PMI oraz Prince 2
  • bezpieczeństwo

 

Skontaktuj się z zespołem Servicon

Servicon
ul. Poznańska 23 -25
Jasin 62-020 (poczta: Swarzędz)
- ok. 10 km od centrum miasta Poznań

Biuro:
T + 48 61 840 80 26
F + 48 61 843 01 87
office w domenie servicon pl

Skontaktuj się z wybranym działem firmy:
Obsługa inwestycji: wew. 20
Dział marketingu: wew. 26
Księgowość: wew. 60

Partnerzy 

 iPS Control® - automatyka przemysłowa od 1998 roku  Siemens - Autoryzowany Integrator Systemów - iPS Control® - automatyka przemysłowa   Rockwell Automation - Autoryzowany Integrator Systemów - iPS Control® automatyka przemysłowa  Mitsubishi Electric e-F@ctory Alliance – SI REGISTERED - iPS Control® automatyka przemysłowa  Wonderware - Autoryzowany Integrator Systemów- iPS Control® automatyka przemysłowa iPS Control® - automatyka przemysłowa od 1998 roku iPS Control® - automatyka przemysłowa od 1998 roku  iPS Control® jest oficjalnym partnerem firmy ASTOR  iPS Control® - automatyka przemysłowa od 1998 roku   DOTup to przemysłowy system pozwalający na wizualizację Twoich danych produkcyjnych